SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Prishtine (Kodi: 350/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Lagjen Mati 1 ne Prishtine.
Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka 95m2. Banesa eshte e re e mobiluar dhe I permbush te gjitha kushtet elemtentare te nje banese.
Banesa ka kete renditje:
1.Sallon dhe kuzhine
2.Dy dhoma gjumi
3.Banjo
4.Dy ballkona
5.Depo.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »