SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet objekti me qera 1000 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '16
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
134166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet objekti me qera i gatshem me komplet inventarin per lojra argetuese, biliardo, pikado, snoker, ping-pong etj.
Objekti ka hapsire prej 1000 m2 dhe është i kompletuar me te gjithe inventarin, eshte i paisur me klimatizim, ngrohje qendrore me gaz/plin, janë të vendosur nje numer i madh TV plazma per percjelljen e lojrave te ndryshme. në objekt gjendet kuzhina e paisur me te gjitha elementet perciellse si dhe ka furren me dru bukur te madhe. Objekti ka parking per vetura. Nr. kontaktues viber +4915732228987 +37744384295
Informata rreth publikuesit
Feim
Prishtinë
+37744384295
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »