SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera banesa e sapo renovuar ne QENDËR
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
134176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen e saporenovuar ne Qender te hoteli Swiss Diamond. Banesa eshte ne katin e IV, posedon nje dhome gjumi, dhome trepezarie, kuzhine , banjo dhe terase , ka 24h uje, klime dhe nxemje qendrore me rryme . Depoziti i obligushemPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kike
Pristina
044 545 141
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »