SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera shtepia ne Prishtine (Kodi:353/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk jep me qera shtepine ne Rr. Visar Dodani ne Prishtine. Shtepia ka 600m2 dhe ka kete renditje:
Kati baze ka sallon, dhome per te ftuar, nje dhome shtese dhe banjo
Kati i pare ka sallon, kuzhine dhe nje dhome
Kati i dyte ka dy dhoma gjumi dhe nje banjo
Kati i trete dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje sallon me pamje te shkelqyer nga Prishtina.
Shtepia eshte afer parkut nacionali Germia. Shtepia ka gjithsej 8 ballkona dhe nje kopsht shum te bukur relaksues. Shtepia ka gjithashtu alarm per raste urgjente dhe eshte e rrethuar me kamera.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »