SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose nderroj token ne prevall.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
134184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet ne pjesen me te bukur te prevalles posedon rrym , kanalizim dhe uj.Posedon leje ndertimi nga komuna.
Bejm ndrrimin me nje banes ne Prishtin te interesuarit mund te kontaktojn edhe ne viber dhe whatsap.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »