SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila ka këtë specifikacion: Koridor – Banjo -2 dhoma gjumi – Sallon - Kuzhinë-Ballkon -studio(shpajz) dhe bodrum 4,5m2. Ka pozitën gjeografike Lindje - Perendim. Qasje në dy rrugët kryesore. Lokacioni "Te Xhambazët". Çmimi i negociushem. Presim oferten tuaj jeni të mirepritur.
Informata rreth publikuesit
Robert
Prishtinë
+37744660366
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »