SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Villë në shitje në Brezovicë
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet villa ne Brezovice me 6 ari oborr me siperfaqe te shtepise prej 300 m2. Villa gjendet ne zonen e vikendicave dhe ne pjesen me te bukur te vikend zones.,çmimi 280.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »