SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Fushë-Kosovë
Çmimi :
€48,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 97m2 Neto në Fushë Kosovë, Adresa “Nëna Terezë”

Banesa është në katin e gjashtë, afër Shkollës Fillore”Selman Riza”, Komunës së Fushë-Kosovës, Policisë etj. Është ndërtim i Swiss Home ka parking rrugor është e ndërtuar në mënyrë profesionale dhe me standarde Evropiane.

Organizimi i banesës:

1 Sallon me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Korridor i madhë
1 Ballkon
1 Shpajz të vogël

Çmimi i banesës në shitje është 500€ për m2

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë në Google Maps, Koordinatat: 42.635621, 21.087167

Agjencioni për patundshmëri DORDOLECI
Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informata:
+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »