SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Gjilan (Kodi: 354/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 14 banesa ne Lagjen Fidanishtja ne Gjilan. Banesat jane ne perfundim e siper me standarte dhe i permbushi te gjitha kushtet elemtentare.
Banesat kane kete renditje:
Banesa ne katin e dyte 74.76m2 ka: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, banjo dhe depo.
Banesa ne katin e trete 71m2 ka: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe depo.
Banesa ne katin e gjashte 71m2/ 74.76m2/ 77.66m2 ka: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe depo.
Banesa ne katin e shtate 71m2/ 109m2 ka: Sallon, kuzhin, dy dhoma gjumi, ballkon, banjo dhe depo. Ndersa banesa me 109m2 ka Sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, ballkon, banjo dhe depo.
Banesa ne katin e tete 71m2/74.77/77.76/81/109m2 kane: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, banjo dhe depo, ndersa banesa me 109m2 ka Sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, ballkon, banjo dhe depo.
Banesa ne katin e nente 308m2/ 334.24m2.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »