SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen grasonjeren 35m2 ne qender!Delta
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:09
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
134199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen grasonjeren 35m2 neto e shfrytzushme kati 8 me lift ka uji dhe rrym 24ore esht e mobiluar esht me leje ndertimi e perfunduar ne vitin 2009 . Gjindet ne rrugen Ismail Dumoshi tek Shtepia e pleqve ,cmimi 30.000 per informata 044249654 (viber) & 045980111(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »