SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera afer kolegjit Iliria
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
134206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagjja e Muhaxherve afer kolegjit Iliria Bregu i Diellit - Prishtinë
Banesa ka ket renditje:
• Sallon + Kuzhin
• 3 dhoma gjumi
• Banjo
• Shpajz
• Ballkon
• Garazh
Tel: 044 442 969
Viber: +38649215785

Banesa eshte komplet e mobiluar,nxemje qendrore individuale me rrym, rezervar te ujit, ne qdo dritare dhe ne ballkon ka te vendosur grilat e hekurit per siguri,der te blinduar + nje shul ekstra te vendosur ne der, si dhe parkingun te veqante ne garazh per veture.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »