SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 70m2 kati i 1-re me Garazhe afer Qendres
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 70m2, kati i 1-re, me garazhe ndertim i ri, perballe Ambasades Zvicerane. Parkun e qytetit, qendren te gjitha i ka afer. Banesa ka hapesire te shfrytezuar mire dhe pamje nga rruga, orientimin nga Lindja. Banesa ka kete renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
- garazhen per veture
Qmimi eshte 75.000 euro me garazhe, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »