SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen "Mati I", afer rruges "B"
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen "Mati I", afer rruges "B", kati i peste, me siperfaqe prej 118.2m2 ne dokumente.
Banesa ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc, dhe ballkon.
Te gjitha dhomat ne banese kane pamje ne Lindje.
Cmimi eshte 800 per m2.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »