SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohët banesa me qera në lagjen Aktash
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
134220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohët banesa me qera në lagjen Aktash. Banesa është në katin e I – rë, 110 m2, që ka dhomën e ditës, kuzhinë të ndarë, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, kamin, uje dhe rrymë 24h, klimatizim, ngrohje qëndrore,….Banesa është e mobilua!….Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

Qmimi 500 Euro

045 774 477
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »