SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera Bregu i Diellit Rruga B
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
134223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen banesa me qera .
90 m2 kati i 1 ( 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona dhe sallon e kuzhin) dhe
banesa 85 m2 ne perdhes ( 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon dhe sallon e kuzhin).
Banesat jane ndertim i ri me izolum teper kaulitativ.
Jane te posa mobiluara
Vendi i qetë per banim.
Informata rreth publikuesit
Nebi
Prishtinë
045509404
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »