SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Qender
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Qender, mobiluar shume mire, ekskluzive, kati i 4
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon i madhe
- koridor
Qmim 400 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045641794
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »