SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
134237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e parë banues me 105m²
neto dhe posedon këtë renditje: sallon së bashku
me kuzhinë, tri dhoma gjumi, një banjo dhe një
ballkon.

Dyshemeja është pllaka, parket dhe llaminat te
kualitetit të lartë.

Posedon nxehmjet qendrore me radiator.

Banesa shitet plotësishtë e mobiluar.

Posedon edhe garazh

Banesa gjendët në lagjën “Iliria”

Çmimi i banesës është sipas marrëveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com


Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »