SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 57.5m2. Kati 6. Dragodan.
Çmimi :
€880.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne katin 6.
Pamjen kah komuna e re.
1 sallon dhe kuzhine.
1 dhome gjumi.
Banjo.
Ballkon.
Pamjen kah jugu.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »