SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese me qira me 3 dhoma te gjumit ne Pejton dhe Qender.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
134270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banese me qira me 3 dhoma te gjumit ne Pejton dhe Qender.
Banesa duhet te kete 3 dhoma te gjumit, dy banjo, ballkon, garazh.
Banesa te jete e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »