SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 78m2 kati 6 Fush Kosov
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
134271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër shkolles Mihal Grameno, përball Viva Fresh, mbrapa Albit), me sipërfaqe 78m2, kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Kontrata bëhet te Noteri me flet poseduese. Ndertim i MODEL SLLOVENIA. Ka ujë 24H, parking rrugor, pamjen kah përendimi.


Ndërtim i ri.
Çmimi: 35.000€.

+38649701212 (Viber)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »