SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA TE LESNA NE KALABRI
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
134274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen kalabria, ndertimi lesna afer maxi hipermarket, banesa gjindet ne katin e 2 e mobiluar, banesa ka salllon kuzhin ballkon dhe 2 dhoma gjumi , dokumentacioni ne rregull, me flet poseduse. Cmimi 800euro per m2

+38649850249 + viber
Informata rreth publikuesit
SUIR
Prishtinë
049 850249
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »