SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 1+1 moderne - Prime Residence
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë 1+1 shumë moderne në Lakrishte tek "Prime Residence" në Prishtinë

67m²│1 Dhomë gjumi│1 f.Banjo│Kati 7│Mobiluar
▁▁
Banesa gjendet në katin e 7-të të njërit prej objekteve më cilësore dhe moderne në lagjen Lakd rishte në Prishtinë "Prime Residence" afër zyreve qëndrore te NLB Bank dhe stacionit të trenit.

Përfshin 67m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, Koridor, Ballkon dhe Banjo.

Ofrohet komplet e mobiluar dhe e gjitha me të reja. Kuzhinë funksionale me të gjitha pajisjet, TV Led dhe Lavatriqe. Ngrohja qëndore me Termokos, vetëm 3 banesa në kat, ashensori modern, qasje e kufizuar vetëm për banorë, parking të mjaftueshëm para objektit dhe lidhje shumë të mirë me qyetetin.

Çmimi: 450 €/muaj (i negociueshëm)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshëri

#kompas #qira #banese #prishtine #apartment #rent #lakrishte #prime #qender
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »