SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme Bashkebanues ( M ) te lagja e spitalit.
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
134296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerkojme nje bashkebanues mashkull , student , ne lagjen e spitalit e kemi banesen , me dy dhoma , koridor dhe banjo , Banesa eshte ne katin e pare shume afer fakultetit teknik .
Informata rreth publikuesit
TaulaNt
Vërmicë
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »