SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Bregu i Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
134311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne breg te diellit afer permendores se Enver Malokut.
Te dhenat: 65 metra, Kati i 3 , 1 Sallon ,1 dhom te gjumit,banjo,ballkon dhe shpajz.

Banesa eshte komplet e mobiliuar dhe rishtazi e renovuar.

Numri Kontaktues: 049333378
Informata rreth publikuesit
Vali
Prishtinë
044115080
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »