SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Ulpiane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte tersisht e renovuar qe nga hyrja deri ne Dritare.
Mobilet dhe gjitha paisjet tjera jane thuajse te reja.
Banesa posedon 67 m2 Neto te shperndara ne:
Qendrimin ditore te ndara nga kuzhina
Dhoma e prinderve
Dhoma e femijeve
Banjo
WC
Dy Terasa
Kati Perdhes

Cmimi: Sipas marrveshjes

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »