SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa 3 Dhomeshe te Parku i qytetit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
134318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa ne rrugen Gustav Mayer afer Parkut te Qytetit..
Banesa eshte e madhe 80 m2 dhe posedon 3 dhoma , 2 ballkona , kuzhine , banjo etj.
Banesa gjendet ne katin e pare.
Qeraja kushton 350 euro.

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 132 995
+377 (44) 77 77 90

e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »