SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Shtëpi - Tipi C Fshat Ndërkombëtar
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
270 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
134322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Shtëpi e Tipit C në Fshat Ndërkombëtar

270m²│3 Dhoma gjumi│3 Banjo│Mobiluar│Garazhë
▁▁
Shtëpia gjendet në njërën prej lagjeve më ekskluzive në Prishtinë, Fshati Ndërkombëtar. Kjo lagje veçohet për nga organizimi, qasja, gjelbërimi, arkitektura, ngrohja qëndrore gjeotermale, hyrja në lagje e kontrolluar dhe roje fizike 24h.

Shtepia me sipërfaqe totale banimi prej 270m² përmban Qëndrim ditor, Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi (njëra prej të cilave Master me banjo), 3 Banjo, Bodrum dhe Garazhë. Shtëpia është e organizuar me mes-kate, duke e bërë kështu shumë funksionale dhe të përshtatshme.

Hapësira e qëndrimit ditor është shumë komode, me mobilje nga lëkura me pamje shumë të mirë dhe qasje në oborr, me kamin funksional pozicionuar në mes duke u parë edhe nga kuzhina dhe tryeza e ngrëniesSecila dhomë gjumi ka closet të integruar stil Amerikan pa patur nevojë për dollape duke ofruar kështu ambient të veçantë brenda dhomës.

Ofrohet e mobiluar e gjitha si në fotot e paraqitura me këtë postim. Shtëpia ka oborr nga të dyja anë dhe është e orientuar në Lindje-Perëndim.

Çmimi: 2'000 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #qira #shtepi #fshat #prishtine #rent #apartment #international #village
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »