SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Gjilan (Kodi: 357/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
137 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesat ne Lagjen Fidanishtja ne Gjilan. Banesat jane ne ndertim e siper me standarte evropiane dhe i permbushin te gjitha kushtet elemtentare.
Banesat mund te shiten edhe nepermjet bankes, me kohezgjatje deri ne 20 vite. Banka financon 80% te shumes totale kurse pjesa e mbetur, pra 20% duhet t’a paguani ju me para kesh.
Banesat kane kete renditje:
Banesa nr 1 me 109m2 ka te lira ne katin e 1, 4, 5, 6, 7, 8: Banesat kane Sallon, kuzhine, banjo, tre dhoma gjumi, depo, ballkon.
Banesa nr 2 me 81m2 ka te lira ne katin e 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8: Banesat kane Sallon, kuzhine, banjo, dy dhoma gjumi, depo, ballkon.
Banesa nr 3 me 137.3m2 ka te lira ne katin e 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8: Banesat kane Sallon, kuzhine, banjo, tre dhoma gjumi, depo, ballkon.
Banesa nr 4 me 74.76m2 ka te lira ne katin e 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8: Banesat kane Sallon, kuzhine, banjo, dy dhoma gjumi, depo, ballkon.
Banesa nr 5 eshte Dublex( dy kateshe) me 116m2 dhe ka te lira ne katin 5 dhe 6 nje banese dublex dhe ne katin 7,8 tjetra banese dublex. Banesat kane ne katin e pare Sallon, kuzhine, nje dhome gjumi dhe banjo, ndersa ne katin e dyte banesat kane dy dhoma gjumi, banjo dhe depo.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »