SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banes me qera 150 euro
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
134342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e pare afer shkolles "Ismail Qemajli" ne lagjen Bregu i Diellit. Ka 35m2 e pershtatshme per banim per 3-4 persona.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
049672631(viber) dhe 044786309
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »