SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€279.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira, Prishtine, lagja Dardani,Su6/2, Banesa posedon 70m2, Dy terasa, dhome te fjetjes, kuzhine te ndare, sallon me trepezari, koridor dhe banjo. Banesa eshte gjysme e mobiluar, e gatshme per banim. Banesa mund t'u leshohet me qera vetem per Familjar.
Informata rreth publikuesit
getoarbeqiri
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »