SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesë
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i ri nga F&A inxhinieringu dhe ka pamje në jug-lindje .Ka një dhomë të madhe të dites me kuzhinë,një dhomë të fjetjes ,banjo dhe terasë .Eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e v-të.
Informata rreth publikuesit
tahir
Prishtinë
0032479712317
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »