SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera te sllovenia sport
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
134381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera te sllovenia sport . Banesa eshte e re dhe eshte e gatshme per banim . Banesa Ka kete renditje . 1 Dhome e Kuzhin 1 Dhome Gjumi 1 Banjo 1 Ballkon Koridori Kati i (4) Ka Ashensor Per informata numrat e tel: 044-286-587 049-286-587

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Citroën
Pejë
049-286-587
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »