SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Dyqani
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
Madhësia :
51 m²
ID e produktit :
134392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekti me siperfaqe totale 50.82 meter katror ne yzberish...
Objekti eshte i paisur i gjithi me xham nga para..Objekti eshte i gjithi me dokumenta te rregullta si dhe librezat e dritave dhe te ujit jane te rregullta...
Numer kontakti; 0694524295

Pronar; Erald kaca
Informata rreth publikuesit
Eri K.
Los Angeles, California
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »