SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhome me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
ID e produktit :
134408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj dhome me qera ne kuader te shtepis me hymje te vecant(paradhom dhe banjo )e pershtatshme per nje cift ose per student te fakultetit teknik ose atij te mjeksise. Gjendet ne lagje te spitalit
045649567
Informata rreth publikuesit
Fatmire
Prishtinë
045649567
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »