SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 53m2. Bregu i diellit. Kati 9. E gatshme.
Çmimi :
€666.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon nje dhome gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Pamjen ne lindje.
E gatshme per banim.
Marrveshja behet te noteri.
Marr vetur kompenzim.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »