SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 100m2 me qera në Pejton
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 100m2 me qera në Pejton.
Banesa gjendet në lagjen Pejton, në kompleksin PRIME GROUP, është tërësisht e mobiluar dhe e pabanuar më parë, ka ujë 24/7, parking të mjaftueshëm, ngrohje qëndrore me qytet (Termokos) dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »