SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TROLLI TE PALLATI I DREJTËSISË
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:59
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
134471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli te pallati i drejtësisë,

10 ARI

Me dokumentacion të rregullt dhe me gjith infrastrukturen e nevojshme per banim.

Parcela eshte prone e shqiptarit

çmimi 9500 euro ( i diskutushem)

TEL:044889854/049889854
viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »