SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli 3.50 Ari ne Lagjen Marigona
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '17
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
134486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3.50 Ari Truall ne Emer te Pronares gje qe posedojme te gjitha dokumentacionet e rregullta (mund te ju prezentojme origjinalet) ne Lagjen Marigona Prapa Univerzitetit Rezonanca e cila eshte ne Komunen e Prishtines. Eshte buze rruges me kocka dhe eshte afer nje Kulle ne lagjen Qendresa. Une jam Familjar i Pronares dhe jam personi i Autorizuar per Shitje. Kontakti ne Numer te Telefonit Mobil +377-44-256-256 edhe Numri i Viberit eshte i njejti numer. Cmimi per 1 Ari eshte 13.000 Euro.
Informata rreth publikuesit
Agon
Pristina
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »