SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE MATI 1-RRUGA B- TE ENGENERINGU
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera ne Matin 1 rruga B te banesat e Engineringut (banesat 13 kateshe ). Banesa gjindet ne Katin e 8 lifti punon dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa posedon Air conditoner,Nxemje .
-Parking te mjaftueshem

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »