SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 70m2 me qera në Fushë Kosovë-Semitronix.
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 70m2 me qera në Fushë Kosovë-Semitronix.
Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në objektin SEMITRONIX, është tërësisht e mobiluar, ka siguri, ujë 24/7, 3 lifta, parking rrugor si dhe garazhë (me pagesë) dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »