SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET DY SHTEPI ME LOKAL NE LAGJEN DARDANI-1 Me nje super Qmim
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET DY SHTEPI ME LOKAL
NE LAGJEN DARDANI-1 Me nje super Qmim
Shesim trollin nga 4 ari me dy shtepi dhe me nje lokal afarist qe ka mbi 40m2
- SHTEPIJA nr 1
Posedon kati parin Dyqan
Kati dy
-Sallon kuzhin
-dy Dhoma gjumi
-Banjo
-Teras
Shtepija Nr 2 3 KAT BANI PLUS PODRUMI
Shtepija posedon 8 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhin
3 banjo
ballkona
podrum
Andaj ju qe deshironi dy shtepi qe njera komplet mund te shfrytezohet apo te shedrrohet ne BIZNES
mos hezitoni na kontaktoni dy shtepit jan ndertim i ri jan ne lagjen me te bukur te dardanis jan ne rrugen me te gjen me te mir ne dardani 1
Trolli nodhet afer shkolles dardanis apo mas ish kaffes matoshve
ju qe keni itres e deshironi ti posedoni keto shtepi mos hezitoni qmimi shum i volitshem per vetem 150 mij euro komplet
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »