SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi 150m2 e mobiluar.

-Kati pare: 2xdhoma gjumi, kuzhine me trepezari, sallon me kamin me shikim nga veranda&pishina, banjo&wc.

-Kati dyte: 1xdhoma gjumi,1x dhoma per qendrim ditor.
(kati dyte i pershtatshem per musafir apo dado pasi ka gjysem hyrje te ndara).

Oborr prej 7ari, garazh per parkimin e 3 veturave, depo per ruajtjen e paisjeve te oborrit&druve.

Shtepia eshte e lidhur me ujesjellsin e qytetit Prishtina dhe furnizohet me energji elektrike permes KEDS. Mbledhja e mbeturinave behet 1 here ne jave.

Gjithashtu ka nje puse me motor automatik, dhe gjeneratori per furnizim me energji elektrike.
WiFi Internet.

Pishina eshte e standarteve nderkombetare 8x4 me nje thellesi nga 1.20m-1.80m.

I gjith oborri eshte i rrethuar me gilindera dhe aprovuar nga UN security standarts dhe konfirmuar nga UNDSS. I pershtatshem per nderkombetar.

Oborri eshte i rrethuar me dru bredhi/pishe dhe eshte i paisur me ndricim automatik.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Prishtinë
0037745369509
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »