SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Dardani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne Dardani, komplet e renovuar dhe mobiluar
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon
- kuzhinen ndaras me shpajz
- banjo
- ballkon edhe
- korridor te mjaftushem
Qmimi 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »