SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira ne ULPIANE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Ulpiana, mobiluar, mobiliet te cilat shihen ne foto do te nderrohen brenda javes
Banesa gjendet te objektet e oficereve, eshte me izolim jashte Banesa gjendet ne katin e katert,po ashtu ka klime
Banesa posedon:
- sallon
- dhome gjumi
- kuzhine
- ballkon mjaft te madh dhe
- korridor
Qmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »