SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte Leshoj banese moderne 2+1=250
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
134521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit, tek Superviva market e mobiluar, moderne ne katin e 9- 96m2. Ashensor, uje 24h, rryme 24h, parking, kendin per femije,
Banesa posedon:
- sallon,
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- trepezari
- kuzhine dhe
- ballkon te madh.
Qmim 250 Euro.Kati i 9 ndertimi i sapoperfunduar ,i ri.lifti punon .


Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »