SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohen banesat me qera Bregu i Diellit rruga B
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen banesat me qera te mobiluara .Ndertimi eshte teper cilesor dhe jane te izoluara extra. Ka ujë 24 ore,parking publik (garazha me te lekomand me qera sipas nevojes).
Vend i qetë per banim.Te sapo mobiluara
Banesa 90 m2 kati i 1 posedon:
-2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 2 ballkona dhe
- sallon e kuzhin dhe
Banesa kati Përdhes 85 m2 posedon:
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 1 ballkon dhe
- sallon e kuzhin.
Qmimi 320euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »