SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera tek Fakulteti "Iliria"
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen "Bregu i djellit" me saktesisht tek Kolegji "Iliria"

Banesa posedon:
-Dhomen e ndenjes se bashku me Kuzhine,
-Dhomen e gjumit,
-Banjon
-Ballkon

Banesa eshte ndertim i ri dhe ka kushtet shume te pershtatshme per banim.
Cmimi: 220 Euro ne muaj, (i diskutushem)

Tel.
(Viber/ Whatsapp) : +377 45 305 725
: +386 49 212 102.
Informata rreth publikuesit
Leonorë
Pristina
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »