SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE NE SHITJE HAJVALI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:19
Madhësia :
6500 m²
ID e produktit :
134530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka në shitje, Hajvali. 56 ari me gjitha dokumentet në rregull, ka plan urbanistik dhe mund të ndahet në parcela apo të shitet komplet.

Çmimi: Me marrveshje

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel: 045 951358
Viber: 049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »