SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne, ROYAL CITY 95m2, KATI 5, 4 DHOMA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne kompleksin ROYAL CITY, me keto karakteristika:

BANES 4 DHOMA
1 QENDRIM DITOR, KUZHIN DHE TREPEZARI
3 DHOMA GJUMI
1 BALLKON
1 BANJO
1 WC
1 Depo

Objekti pritet te jete i gatshem me qelsa ne dore me 31 mars 2017.

Royal City është objekt afaristo-banesor, me leje të ndërtimit nga Komuna e Prishtinës me nr. NR: 351-191351 dt. 01.10.2015. Lokacioni është në rrugën kryesore Muharrem Fejza, Kompleksi Royal.

Pres vetem bleres serioz.

CMIMI I LEVERDISHEM.

Informatat mund ti merrni vetem duke kontaktuar ne: 049475999
Informata rreth publikuesit
Laqaj
Prishtinë
049475999
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »