SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Fama
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
134535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te sllovenia sport
Kati V
Banesa posedon
Tri dhoma gjumi
Sallon
Kuzhin
Dy banjo
Dy ballkona
Mobilje moderne
E pershtatshme dhe per zyra
Çmimi: 600
Tel: 045530080
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »